Stajyer Psikolog Sena Bal

Sena Bal

Stajyer Psikolog

info@didepsikoloji.com

Stajyer Psikolog Sena Bal

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2023 yılında mezun oldum. Stajlarımından ilkini Endüstri ve Örgüt Psikolojisi alanını görmek adına TUSAŞ Akademi biriminde gerçekleştirdim. İkinci stajımı Ankara Şehir Hastanesi’nde tamamladım. Hastanenin her kulesinde 2’ şer hafta staj yapma fırsatı kazandım ve böylelikle birçok hasta görmüş ve test öğrenmiş oldum. Son stajımı ise ODTÜ Çocuk ve Ergen Labarotuvarı’nda gerçekleştirdim. Bu süreçte yüksek lisans öğrencilerinin tez aşamalarına destek olarak görüşmelerini ve deşifrelerini yaptım. Ek olarak Orta Doğu Hastanesi Psikiyatri bölümünde 1 aylık gönüllü bir staj da gerçekleştirdim. 

Lisans hayatım süresince birçok seminere katılarak alanda kendimi sürekli olarak destekledim. 

Okulumun Sosyal Dayanışma Topluluğu Yönetim Kurulunda 1 sene görev aldım. Psikoloji Gençlik Derneği’nin TOBB ETÜ temsilciliğini yaptım.
Klinik Psikolog ve Psikolog arkadaşlarım ile birarada çalıştığımız Psychociety Topluluğunun Yönetim Kurulundayım.

Güncel olarak alana dair eğitimlerimi almaktayım. Klinik psikoloji Yüksek Lisansı için çalışmalarımı sürdürmekteyim. Aynı zamanda Ankara’da Dide Psikoloji Merkezi’nde Klinik Psikolog Merve Kiraz’ın yanında stajyer olarak kendimi geliştirmeye devam etmekteyim.